نو دانشجویان

صفحه ویژه دانشجویان تازه وارد دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

دانشجوی گرامی

با سلام و عرض خیر مقدم بر شما راهیان علم و معرفت که با گذر از مرحله دانش‌آموزی به دانشجویی در برهه‌ای حساس از زندگی، یعنی گذار از دنیای نوجوانی به عالم جوانی که تعیین کننده‌ی شخصیت، منش و هویت فرد است، قرار گرفته اید.

مفتخریم موفقیت شما در آزمون سراسری  که منجر به پذیرش در این دانشگاه گردیده است را تبریک گفته و پیروزی و سربلندی در تمام آزمون‌های زندگی را برای‌تان آرزو نماییم. امید است با پشتکار و تلاش شما ارتقاء سلامت جامعه اسلامی ایران را شاهد باشیم.

اخبار و اطلاعیه ها

ویژه دانشجویان جدید

تمدید ثبت نام غیر حضوری دانشجویان جدیدالورود

تمدید ثبت نام غیر حضوری دانشجویان جدیدالورود به اطلاع دانشجویان جدیدالورود دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان می رساند نظر ...

قابل توجه کلیه دانشجویان شاغل به تحصیل

قابل توجه کلیه دانشجویان شاغل به تحصیل تکمیل کارنامه سلامت جسم و روان در نیم‌سال اول سال تحصیلی ...

نحوه ثبت‌نام دانشجویان مقطع کارشناسی سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰

نحوه ثبت‌نام دانشجویان مقطع کارشناسی سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ ضمن عرض تبریک و خیرمقدم به پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ...

نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري

نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه‌ها حسب عنايت و دستور حضرت آيت‌الله خامنه‌اي (مدظله‌ العالي) با هدفي متعالي و در راستاي ايجاد دانشگاه مومن و متعبد به هدايت الهي و در راستاي تبيين ارزش‌هاي اسلامي و تعميق آگاهي‌هاي ديني و اعتقادي دانشجويان و دانشگاهيان و بر اساس مصوبه نهايي اسفندماه سال ۱۳۷۲ شوراي‌عالي انقلاب فرهنگي مبني بر ايجاد سازماني جديد براي تحقق منويات معظم‌ له، بر اساس اهداف و وظايف معين تشكيل گرديد كه در كليه دانشگاه‌ها و مراكز آموزش‌عالي به انجام وظايف مصرح در اساسنامه مي‌پردازد.

آیین نامه های ضروری

گاهی اوقات اگر قوانین را بدانید کارتان سریع‌تر پیش می‌رود. در حقیقت با آگاهی از قوانین و آیین‌نامه ها یک گام جلو هستید. در این قسمت کافی‌ست بدانید به دنبال چه هستید. اگر می‌خواهید درباره‌ی آیین‌نامه مهمانی و انتقال، شیوه نامه اجرایی آیین‌نامه آموزشی دانشجویان کارشناسی و آیین‌نامه کاردانی و کارشناسی  بیشتر بدانید، لینک آیین‌نامه‌های اداره آموزش را دنبال کنید. اگر می‌خواهید درباره‌ی معرفی بسته‌های تشویقی آیین‌نامه تعیین شاخص‌های دانشجویان برای داوطلبان آزمون پذیرش دانشگاه‌ها و یا آیین نامه تعیین شاخص‌های دانشجویان مورد حمایت دانشگاه بدانید، لینک آیین‌نامه‌های استعداد درخشان را دنبال کنید. 

اگر می‌خواهید درباره‌ی آیین‌نامه شورای صنفی، نحوه‌ی درخواست و میزان حق‌الزحمه‌ی کار دانشجویی، شیوه‌نامه‌ی اسکان و استفاده از خوابگاه ها، تغذیه‌ی دانشجویی و شرایط و ضوابط استفاده از تسهیلات را بدانید لینک آیین‌نامه‌ها و فرمهای معاونت دانشجویی را دنبال کنید.

بهداشت و درمان در دانشگاه ولی عصر (عج)

مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشجویی، یکی از واحدهای مهم هر دانشگاه است. این واحد مستقیماً زیر نظر معاونت دانشجویی دانشگاه فعالیت می نماید و هدف آن رشد و افزایش سطح توانمندی ها، استعدادها و به طور کلی ارتقای سطح سلامت جسم و روان دانشجویان می باشد. همه می دانیم درمان فقط یکی از فعالیت های مهم این مرکز است و در کنار آن خدمات دیگری برای پیشگیری از مشکلات و همچنین افزایش رفاه دانشجویان و کمک به ارتقای رشد روانی، اجتماعی و جسمی آنان انجام می شود. برای اطلاع از فعالیت های این مرکز در دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان لینک زیر را دنبال کنید.

دانشگاه ولی عصر(عج) از بُعد فرهنگ

یکی از ارکان مهم و برجسته توسعه انسانی که از بن مایه های توسعه همه جانبه و پایدار است، رشد فرهنگی است و توسعه و ارتقای فرهنگ انسانها جز با تعلیم میسر نیست. در این میان مراکز آموزشی مهمترین گذرگاه انتقال فرهنگ از نسلی به نسل دیگر هستند. امروزه دانشگاهها تنها نهادی محلی و ملی نیستند بلکه نهادی اجتماعی و بسیار با نفوذ و پیچیده اند  که در متن مبادلات فرهنگی و ارتباطات جامعه حضوری فعال و اثرگذار دارند.  

تحقیق و پژوهش در دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

حوزه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه ضمن خیرمقدم به نو دانشجویان عزیز، بدینوسیله ضمن معرفی بخش­های مختلف این حوزه امیدوار است گام موثری در شناساندن پتانسیل­های موجود در دانشگاه ولی­عصر(عج) برای استفاده هرچه بیشتر شما از امکانات موجود در طول تحصیل را فراهم آورد. بدیهی است که ارایه پیشنهادات سازنده و راهکارهای اجرایی می­تواند کمک موثری در بهبود و گسترش این پتانسیل­ها باشد. آرزوی سلامتی و پیشرفت شما را از درگاه ایزد منان خواستاریم.

سیاستگذاری، برنامه­ ریزی و هدایت کلیه امور مربوط به فعالیت‌های پژوهشی و نوآوری که بر عهده این معاونت می‌باشد در قالب واحدهای مختلف زیر انجام می­شود، که 3 مدیریت ابتدایی بیشترین ارتباط را با  نودانشجویان خواهند داشت.

  • کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد شهید مطهری
  • مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه
  • دفتر ارتباط با صنعت و جامعه و مرکز جوار دانشگاهی
  • مدیریت امور پژوهشی
  • مدیریت فناوری اطلاعات
  • آزمایشگاه مرکزی
  • مرکز تحقیقاتی انرژی های تجدید پذیر
  • انتشارات دانشگاه