دیدار کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان با هیأت‌رئیسه

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان:
حضرت زینب (س) قهرمان جهاد تبیین است.

مراسم دیدار کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان با هیأت‌رئیسه چهارشنبه ۹ آذر ساعت ۱۸ به همت ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه با حضور رئیس بنیاد شهید رفسنجان در سالن غذاخوری زیتون این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان، در این مراسم حجت‌الاسلام دکتر مرتضی جمالی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان ضمن تبریک ولادت حضرت زینب (س) اظهار کرد: وقتی ما زندگی این بانو را مطالعه می کنیم، متوجه می‌شویم چقدر این بانوی گرانقدر شجاع، خطیب و بزرگ بوده که قهرمان جهاد تبیین است.
وی با اشاره به هفته بسیج و تبریک به بسیجیان دانشجو بیان کرد: این جلسات بیشتر برای یادآوری ویژگی‌های شما و بسیجیان قدیم یعنی شهدا برگزار شده است.
حجت الاسلام جمالی در ادامه به بیان خاطراتی از شهید حاج احمد متوسلیان و شهید چمنی پرداخت.
دکتر رضا رنجبرکریمی رئیس دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان نیز ضمن تبریک ولادت حضرت زینب (س) افزود: امیدواریم که بتوانیم زندگی این بانو را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم و در آخرت با این بانو محشور شویم.
در ادامه رزمندگان حاضر در مراسم به بیان خاطرات خود در دوران دفاع مقدس پرداختند و در پایان به دکتر علایی استاد نمونه کشوری به عنوان مشاور دانشجویان شاهد و ایثارگر لوح تقدیر اهدا شد.