مراسم تقدیر از دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان

زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا از هنرهای فرزندان شاهد و ایثارگر است.

 مراسم تقدیر از دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان روز شنبه ۵ آذر ساعت ۱۸ با حضور هیأت رئیسه دانشگاه، مسئولین بنیاد شهید، دانشجویان شاهد و ایثارگر و اساتید مشاور در محل سالن سلف زیتون برگزار شد.
 حجت‌الاسلام دکتر مرتضی جمالی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه ولی عصر (عج) اظهار داشت: این جمله امام خمینی (ره) که فرمود «زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست» واقعاً همینجور است و مصداق آن شهید آوینی و حاج قاسم سلیمانی هستند و یکی از هنرهایی که فرزندان شاهد و ایثارگر دارند همین است که یاد و خاطره شهدا را در جامعه زنده نگه داشتند.
 وی افزود: فضای دانشگاه باید طوری باشد که دانشجویان و اساتید فرهنگ شهادت و ایثار را بپذیرند.
 در ادامه مراسم دکتر رضا رنجبرکریمی رئیس دانشگاه ولی عصر (عج) ضمن گرامیداشت هفته بسیج و پیروزی تیم فوتبال ملی ایران در مقابل تیم کشور ولز بیان داشت: حدود ۶۰ روز است که دشمنان کشور، عرصه را بر مردم شهیدپرور ایران تنگ کرده بودند که این پیروزی با قرائت باشکوه سرود ملی، غم از دل مردم برداشت.
 وی گفت: قطعاً شما در این روزها بیشتر از بقیه مردم ناراحت بودید زیرا آن پرچمی که در این روزها آتش زده شد، روزی بر تابوت پدر شهید شما بوده است.
 دکتر رنجبر کریمی ادامه داد: وقتی می‌بینیم یک فرزند شاهد و ایثارگر در عرصه های مختلف موفق می‌شود با تمام وجود احساس افتخار می‌کنیم.
 در ادامه دکتر دهقان رجبی رئیس بنیاد شهید و ایثارگر رفسنجان ضمن تشکر از مسئولین دانشگاه اظهار داشت: هیچ چیز در این عالم اتفاقی نیست و هر درجه‌ای که کسی کسب می‌کند مانند شهادت و اسارت یا جانبازی و همچنین خانواده شهید، همه با حساب و کتاب است و این لیاقتی هست که به شما خانواده های شهدا داده شده است.
 در پایان سرکار خانم دکتر فاطمه محمدی مسئول دفتر شاهد و ایثارگر دانشگاه ولی عصر (عج) گفت: شما یادگاران آن مردانی هستید که ثابت کردند که اهل عمل‌اند و شما باید با تلاش و کوشش در همه زمینه‌های علمی، فرهنگی و ورزشی سرآمد باشید.