صفحه نخست » اخبار و رویدادها » اخبار دانشگاه » دیدار صمیمانه هیئت‌رئیسه دانشگاه با اعضای هیئت‌علمی دانشکده فنی و مهندسی


دیدار صمیمانه هیئت‌رئیسه دانشگاه با اعضای هیئت‌علمی دانشکده فنی و مهندسی
در تاریخ دوشنبه ۱۳ دی‌ماه ۱۴۰۰ هیئت‌رئیسه دانشگاه با حضور در سالن آمفی‌تئاتر شهید پرتوی دیدار صمیمانه‌ای را با اعضای هیئت‌علمی دانشکده فنی و مهندسی برگزار و نقطه نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات اساتید گروه‌های مختلف این دانشکده را شنیدند.
در ابتدای مراسم پس از خیرمقدم جناب آقای دکتر درب هنزی، ریاست  و اعضای محترم هیئت‌علمی این دانشکده به طرح مشکلاتی چون کمبود اتاق، بودجه تعمیر و تجهیز آزمایشگاه‌ها، توسعه فضای آزمایشگاه‌ها، کمبود فضای درس، سیستم تهویه و فضای سبز دانشکده پرداختند.
در ادامه جلسه آقای دکتر رنجبر کریمی ریاست دانشگاه ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه و یادبود شهدای دانشگاه و گرامیداشت اسوه حماسه و مقاومت سردار حاج قاسم سلیمانی، مهم‌ترین عامل پیروزی هر انسان را تقوی و پشتکار خواند و گفت: کسی که از خدا بترسد و پرهیزگاری را پیشه خود نماید، خداوند همه‌چیز را مقهور او خواهد کرد، هر که با اخلاص درراه خدا قدم بردارد خداوند نوری فرارویش می‌افکند که با آن تمامی تاریکی‌ها، مشکلات و مجهولاتش به روشنایی بدل می‌شود. ایشان یکی از آرزوهایش را در دوره اول مدیریتش، گسترش دانشکده فنی و مهندسی عنوان و اضافه کرد: بیشترین سرمایه‌گذاری دانشگاه بایستی در دانشکده فنی و مهندسی باشد و این دانشکده بایستی با تداوم و افزایش طرح‌های درآمدزای خود در تولید ثروت و افزایش درآمدهای اختصاصی همیار دانشگاه باشد. وی بازهم بر طرح این اصل مهم که راه‌حل مشکلات اقتصادی امروز جامعه اقتصاد مقاومتی است و دانشگاه هم باید با اقتصاد دانش‌بنیان در این راه اثرگذاری خود را داشته باشد بر لزوم کار خالصانه و جهادی تأکید کرد. لازم به ذکر است در این جلسه هیئت‌رئیسه محترم به تک‌تک سؤالات اعضای هیئت‌علمی دانشکده پاسخ و برای رفع مشکلات مطرح‌شده با توجه به بضاعت مالی دانشگاه قول مساعدت دادند.