صفحه نخست » اخبار و رویدادها » بیانیه بسیج کارکنان دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان به مناسبت انتخابات۱۴۰۰

بیانیه بسیج کارکنان دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان به مناسبت انتخابات۱۴۰۰

“هرکس که به اسلام علاقه‌مند است‏، برای او عقلا و شرعا واجب است که در انتخابات شرکت کند”
(مقام معظم رهبری)

انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، نماد بارزی از مردم سالاری دینی است که در دوره‌های متوالی فرصتی برای هر ایرانی ایجاد می‌کند تا با حضور علاقمندانه، در تعیین سرنوشت خود گام برداشته و با دمیدن روحی تازه در قامت این کشور به اعتلای آن کمک کند.
در این برهه از زمان که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در یکی از حساس‌ترین زمان‌های تاریخی خود قرار گرفته است، به بیست و هشتم خرداد ماه و موعد حماسه آفرینی دیگری نزدیک می‌شویم در حالی که هنوز صلابت گام‌های ملت غیور و همیشه در صحنه ایران در مراسم پرشکوه تشییع پیکر پاک سردار دل ها، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت در سراسر ایران سرافراز طنین انداز است.
در دهه‌ی چهارم انقلاب اسلامی مردم آگاه و فهیم و شهید پرور ایران اسلامی به خوبی دریافته اند که بهترین و موثرترین ابزار مشارکت و تعیین سرنوشتشان، شرکت در انتخابات است .
با توجه به جایگاه بسیار مهم و حیاتی ریاست جمهوری و همچنین شورا‌های اسلامی شهر و روستا هر رای رقم زننده‌ی مفهوم مردم‌سالاری و مشارکت در سرنوشت کشور است و این مهم در جریان گام دوم انقلاب اسلامی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.
دانشگاهیان دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان با تاسی از منویات مقام عظمای ولایت بر اصل مشارکت حداکثری تاکید داشته، دوشادوش سایر آحاد ملت ولایتمدار شرکت در انتخابات را نه یک حق بلکه تکلیفی برای اعتلای کشور می داند تا با حضور دشمن‌شکن خود و انتخاب اصلح ، دشمنان دین و ملت خود را مأیوس و ناامید خواهند نمود.

” وعده ما ۲۸خرداد پای صندوق رای “