صفحه نخست » اخبار و رویدادها » پیام تبریک کسب مدال طلای رقابتهای قهرمانی جهان پارا وزنه‌برداری توسط آقای منصورپورمیرزایی

پیام تبریک کسب مدال طلای رقابتهای قهرمانی جهان پارا وزنه‌برداری توسط آقای منصورپورمیرزایی

*جناب آقای منصورپورمیرزایی*
*قهرمان پهلوان کشور*
درخشش نام ایران وپرچم جمهوری اسلامی ایران برفراز قله های افتخارجهانی توسط ورزشکاران توانمند وبااخلاق افتخاری بی‌نظیراست.
بی‌شک کسب این افتخارات بزرگ و ارزشمند، مرهون تلاش، مدیریت صحیح ورزشکاران، مربیان که این تلاش‌ها در عرصه‌های مختلف ورزشی است و ثمره آن برگ زرینی برای تاریخ کشورعزیزمان ایران، که پیروزی وعزت رابرای جامعه وشادی را برای مردم به ارمغان می آورد.
جامعه بزرگ دانشگاهی دانشگاه ولی عصر(عج) بر خود فرض می‌داند کسب این افتخار بزرگ را به جامعه ورزشی کشور و شهرمان *رفسنجان دیارغرورآفرین فاتحان اروند*، فدراسیون ورزشی جانبازان، مربیان دلسوز و توانمند و به خصوص به شماورزشکار خوب شهرمان که موفق به کسب مدال طلای ۱۰۷+کیلوگرم رقابتهای قهرمانی جهان پارا وزنه‌برداری ۲۰۲۱ تایلند شدید را تبریک عرض نمائیم و برای شماعزیز آرزوی موفقیت‌های بزرگ در تمامی مراحل زندگی و ورزشی را داریم. به امید کسب مدال طلای پارالمپیک ۲۰۲۱ توکیو توسط شما پهلوان رفسنجان وعضوخانواده بزرگ باشگاه مس رفسنجان.
روابط عمومی
دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان