صفحه نخست » اخبار و رویدادها » اخبار دانشگاه » همکاری دانشگاه و باشگاه مس

همکاری دانشگاه و باشگاه مس

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه ولی‌عصر(عج)، در روز سه‌شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰در حاشیه دیدار مجید زیندینی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان با دکتر حسن رنجبرعسکری رئیس دانشگاه در زمینه احیا و تکمیل مجموعه ورزشی دانشگاه واقع درموزه، تفاهم‌نامه توسعه همکاری دانشگاه ولی‌عصر(عج) با باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان نیز به امضا رسید.

از اهداف این تفاهم‌نامه می‌توان توسعه همکاری‌های تخصصی و علمی ورزشی در راستای مسئولیت اجتماعی دوجانبه، گسترش و ترویج علوم ورزشی، توسعه کانون هواداران، تلاش متقابل درشناسایی استعدادهای ورزشی و همکاری اعضای هیأت علمی تربیت بدنی دانشگاه و کادر فنی باشگاه را برشمرد.

در این دیدار دکتر رنجبرعسکری از نقش بارز باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان در فضای ورزشی کشور تقدیرکرد و از تلاشهای مدیر عامل و هیأت مدیره باشگاه در تحقق این مهم در صحنه کشوری به نیکی یاد کرد و افزود: آرزوی توفیق برای برنامه‌های پیشرو باشگاه مس درصحنه‌های بومی و کشوری دارم و از اینکه شاهدیم پرچم شهر دیار فاتحان اروند در عرصه ورزشی به‌دست فرزندان غیور باشگاه رفسنجان بالاست بسیار خرسندم.

در ادامه مهندس زیندینی با بیان اینکه در این مسیر همراهی دانشگاه را در همه زمینه‌ها، با نگاه خوب فرهنگی و علمی داشته‌ایم ممنونیم و قطعاً در این راه بزرگ نیازمند همراهی شما هستیم .