صفحه نخست » اخبار و رویدادها » پیام رئیس دانشگاه بمناسبت عید نوروز و آغاز سال ۱۴۰۰

پیام رئیس دانشگاه بمناسبت عید نوروز و آغاز سال ۱۴۰۰

به نام خدا

آغاز رویش طبیعت و عید باستانی نوروز را به شما همکاران محترم جامعه دانشگاهی و ملت شریف ایران تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. امید است با عنایت خاصه حضرت ولی‌عصر(عج) سالی سرشار از برکت همراه با سلامتی شادی و موفقیت پیش روی شما همکاران محترم و معزز و مردم نجیبمان باشد.

سال ۱۳۹۹؛ با همه‌ی تلخی‌ها و شادی‌ها، فراز و نشیب‌های زیاد و روزهای سختی؛ با همت بالا، درایت و همدلی به پایان رسید. سالی که مواجه بودیم با سرایت ویروس کووید که به دنبال آن،  محدودیت در آمد و رفت، مشکلات اقتصادی، دردمندی برای مبتلایان، و مرگ و میر همراه داشت.  امید است با تولید و توزیع واکسن در ایران و جهان و شناخت مسیر درمان، بتوان بستر کنترل جامع این ویروس، در سال جدید فراهم آید.

امید است با تلاش بیشتر همکاران در امر آموزش، استمرار فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه، توسعه شرکت‌های دانش بنیان و حمایت از ایده‌های نو در راستای تبدیل علم به ثروت؛ و هم‌چنین در سال جدید با تدوین برنامه‌هایی برای اجرای دوره‌های مهارت افزایی تخصصی و عمومی، دانشگاه را در مسیر دانشگاه جامعه محور به پیش ببریم. رجای واثق دارم ایزد منان سال جدید را نقطه عطفی در عرصه پیشرفت و سربلندی ایران و ایرانیان قرار دهد و در این سال جدید خاضعانه از درگاه احدیت برای همه سالی سرشار از سلامت، سعادت و موفقیت را خواهانم.

جا دارد از ایثار و زحمات خستگی ناپذیر پزشکان، پرستاران و همه دست‌اندرکاران جامعه پزشکی کشور، نیروهای پشتیبانی در حوزه دفاعی سلامت که روزهای پر مخاطره‌ای را سپری می‌کنند، و هم چنین همکاران عزیزم در دانشگاه ولی‌عصر(عح) تشکر و قدردانی نموده و برای همه عزیزان آرزوی سلامتی ‌کنم و امیدوارم در راستای بیانات مقام معظم رهبری بتوانیم در مسیر توسعه علمی و نهضت تولید علم در سال جدید پشتیاز باشیم.

حسن رنجبر عسکری

رئیس دانشگاه