صفحه نخست » اخبار و رویدادها » پیام تسلیت مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه در پی شهادت دانشمند فرزانه شهید محسن فخری زاده

پیام تسلیت مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه در پی شهادت دانشمند فرزانه شهید محسن فخری زاده

انا لله و انا الیه راجعون
 
این جنایت رذیلانه و اقدام تروریستی، شهادت دانشمند فرزانه شهید محسن فخری زاده، توسط عناصر خائن و خودفروخته، نشان‌دهنده عمق کینه و دشمنی آمریکا و اسرائیل نسبت به ایران و پیشرفت ایران است.
 
اینجانب و دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه حضرت ولی‌عصر عج رفسنجان، شهادت و عروج ملکوتی این دانشمند هسته‌ای و مجاهد علمی و مدیر جهادی را  به حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و نایب برحق وی، مقام معظم رهبری مدظله العالی، و جامعه علمی کشور و اساتیدو دانشجویان بزرگوار و ملت شریف و مقاوم ایران و خانواده داغدار و محترم ایشان تسلیت و تبریک عرض می کنم. و از درگاه خداوند متعال برای آن شهید بزرگوار رحمت بی منتهای حق و رضوان و غفران الهی و برای خانواده ایشان صبر و اجر جمیل  مسئلت می نمایم.
 
از مسئولین کشوری و لشکری انتظار می رود ضمن پیگیری وبرخوردباعوامل این جنایت، مواضعی قاطع و محکم نسبت به استکبار جهانی و صهیونیست غاصب گرفته و دست از وادادگی و ضعف و انفعال بردارند تا بار دیگر شاهد تکرار چنین حوادث خسارت بار و ثقیلی نباشیم.
 
مرتضی جمالی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه حضرت ولی‌عصر (عج) رفسنجان