صفحه نخست » اخبار و رویدادها » نامه رئیس دانشگاه به رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان جناب آقای دکتر اسماعیلی ندیمی در پی شهادت سرکار خانم زهرا حسن رمضانی

نامه رئیس دانشگاه به رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان جناب آقای دکتر اسماعیلی ندیمی در پی شهادت سرکار خانم زهرا حسن رمضانی

بسم الله الرحمن الرحیم
رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
جناب آقای دکتر اسماعیلی ندیمی
 
با عرض سلام، ادب و احترام؛
 
وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْواتاً بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ
 
خبر شهادت اولین شهید مدافع سلامت شهرستان رفسنجان، پرستار گران‌قدر بیمارستان علی ابن ابی طالب(ع) رفسنجان “شهید زهرا حسن‌رمضانی” که در راه خدمت به مردم شریف رفسنجان و در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس به علت ابتلا به بیماری کرونا به  خیل شهدای مدافع سلامت پیوست، موجب تاثیر و الان شدید جامعه رفسنجان گردید. بی‌شک از دست دادن این عزیزان که با تخصص خود می توانند جان بسیاری از انسان ها را نجات دهند بسیار باعث تأثر و تأسف است و جامعه و مردم از بودن آن ها و از خدمات ارزشمندشان محروم خواهند شد.
امیدوارم که با رعایت موارد بهداشتی توسط مردم و جدی گرفتن این ویروس دیگر شاهد از دست دادن هیچ عزیزی به خصوص عزیزان حوزه سلامت کشور نباشیم.
اینجانب با قلبی سرشار از اندوه، شهادت این عزیز سفر کرده را به خانواده داغدار وی، جنابعالی، جامعه بزرگ دانشگاه علوم پزشکی و مردم شریف رفسنجان تسلیت عرض نموده و برای آن شهید علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسألت دارم.
حسن رنجبرعسکری
رییس دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان