صفحه نخست » اخبار و رویدادها » پیام بسیج اساتید دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان در محکومیت حملات خونین به دانشگاه کابل

پیام بسیج اساتید دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان در محکومیت حملات خونین به دانشگاه کابل

بسم الله الرحمن الرحیم
«… و من قتل مظلوماً فقد جعلنا لولیه سلطاناً …: و آن‌کس که مظلوم کشته‌شده، برای ولی او حق قصاص قراردادیم» (سوره اسری، آیه ۳۳)
 بار دیگر دست استکبار از آستین جهل و عصبیت کور بیرون زد و جمعی از دانشجویان دانشگاه کابل و مردم مظلوم افغانستان را به خاک و خون کشید. آن‌قدر رخداد این قسم وقایع تروریستی در افغانستان رنج‌کشیده تکراری شده که گویی جزئی از سرنوشت محتوم ایشان است. عجیب، البته سکوت مرگبار مدعیان حقوق بشر و منادیان صلح جهانی است که چشم بر این جنایات فروبسته‌اند و زبان در کام گرفته‌اند. و چرا چنین نباشد؟ مگر خود آن‌ها در راستای منافع پلیدشان، بانیان و حامیان طالبان و داعش و دیگر گروهک‌های سفاک تروریستی در منطقه نیستند؟ آری! در نگاه مدعیان تمدن -و به‌واقع، علمداران جبهه جاهلیت مدرن- انسان‌ها همچنان طبقه‌بندی‌شده‌اند و سهم شهروندان دست چندم در این مرتع جهانی، چیزی جز بلعیده شدن فرهنگی در کام مارهای خوش‌خط‌وخال تزویرگر مروج اومانیسم یا دریده شدن توسط وحوش خشک‌مغز و ایادی تکفیری آن‌ها نیست. حاشا اگر جبهه بسیج جهان اسلام چشم بر این تیره‌روزی و روسیاهی گرگان عالم فروببندد و خویش کامانه روزه سکوت بگیرد. دشمنان اسلام بدانند که یاران خمینی کبیر در گوشه گوشه جهان اسلام دست در دست هم، متحد و یکپارچه تاآخرین‌نفس و قطره خون در مقابل تمام دنیای آن‌ها ایستاده و خواهند ایستاد و هرآینه از رسوا نمودن و پرده‌برداری از چهره کریه آن‌ها دست نخواهند کشید؛ آن‌سان که بر خود فرض می‌دانند که انتقام خون مظلومان عروج یافته در این حادثه دهشتناک را از بانیان و عاملان مستقیم آن بگیرند تا تسلی خاطری باشد بر دل رنج‌کشیده بازماندگان داغدار آن‌ها.
ما اساتید بسیجی دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان، ضمن محکوم نمودن عمل ددمنشانه و حادثه تروریستی رخ‌داده در دانشگاه کابل، برای روح برادران و خواهران شهید خود در این واقعه جان‌سوز از درگاه الهی مغفرت و برای بازماندگان ایشان صبر جزیل مسئلت داریم و رجاء واثق داریم که در طلیعه صبح امید، خون آن گلگون‌کفنان چونان سیلیِ خانمان برکن، بساط ظلم و جور و کفر و نفاق جهانی را برچیند؛ ان‌شاءالله؛ «ألیس الصبح بقریب». 
و سیعلم الذین ظلموا أی منقلب ینقلبون
بسیج اساتید دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان