صفحه نخست » اخبار و رویدادها » پیام رئیس دانشگاه به مناسبت ورود دانشجویان جدید به دانشگاه

پیام رئیس دانشگاه به مناسبت ورود دانشجویان جدید به دانشگاه

بسم الله الرحمن الرحیم 
شروع سال نو تعلیم و تربیت، بهار شکوفایی علم و دانش، آغاز دوباره حرکت به سوی فرداهای روشن، بر تمام دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه ولی‌عصر(عج) مبارک باد.
بهار شکوفایی علم و دانش امسال، مصادف با همه‌گیری ویروس کرونا شده است. ویروسی که روزانه تعداد زیادی از انسان‌ها را گرفتار و جان زیادی از مردم جهان، به‌ویژه هم‌وطنان عزیز را می‌گیرد. ویروسی که مانع حضور فیزیکی شما دانشجویان عزیز شده است، شما دانشجویانی که از عوامل اصلی شادابی و طراوت بهار شکوفایی علم و دانش هستید. 
اما عملکرد دانشگاه‌ها، به‌ویژه دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان در نیم سال گذشته تحصیلی، نشان داد، آموزش، تحقیقات و فناوری هیچگاه تعطیل‌شدنی نیست و می‌توان از طریق آموزش‌های مجازی، موتور محرکه آموزش را روشن نگه داشت و آموزش‌های لازم را به دانشجویان داد. 
جا دارد از تلاش‌های نیم سال گذشته کلیه دانشگاهیان عزیز؛ اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان تشکر و قدردانی نمود.
بی شک اعتلا و سربلندی ایران اسلامی، مرهون تلاش‌های مستمر و همه‌جانبه شما عزیزان است که با نیت پاک و برای کسب رضایت حق و بندگان او انجام می‌شود و فتح قله‌های رفیع علم و فناوری و توسعه فرهنگی و اجتماعی از نتایج گران‌قدر آن است.
در این ایام از شما دانشجویان عزیز به‌ویژه شما نو دانشجویان انتظار می‌رود، بار دیگر با توکل به خدای متعال و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، استوارتر و با نشاط تر از قبل در رسیدن به عالی‌ترین مدارج علمی و معنوی کمر همت ببندید و در پرتو سیاست‌ها و برنامه‌های نظام جمهوری اسلامی ایران، اهداف علمی و مدیریتی ایران اسلامی را با همت و تلاش خود به پیش ببرید.
در پایان با استعانت از خدای متعال، از پیشگاه حضرت ولی‌عصر (عج) برای شما  دانشجویان عزیز، اساتید گرانقدر و کارکنان دلسوز و تلاشگر دانشگاه، توفیق روز افزون در همه عرصه‌های زندگی را آرزو دارم.
حسن رنجبر عسکری
رئیس دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان