صفحه نخست » اخبار و رویدادها » پیام رییس دانشگاه در محکومیت هتک حرمت پیامبر اسلام(ص)

پیام رییس دانشگاه در محکومیت هتک حرمت پیامبر اسلام(ص)

بسم الله الرحمن الرحیم 
اسلام ستیزی و هتاکی به مقدسات اسلامی را باید ویژگی بارز نظام سلطه و دولتمردان آن برشمرد. مواضع بی‌شرمانه اخیر رییس جمهور فرانسه در اهانت به مقدسات اسلامی و ساحت مقدس پیامبر راستی از این جمله است که فضای منفوری را ایجاد و قلوب مسلمانان بلکه همه پیروان راستین ادیان الهی و آزادگان جهان را به درد آورد.
از دوران بعثت رسول مهربانی و رحمت حضرت محمد(ص) مشرکان و کافران که تاب شنیدن پیام های انسان ساز و عزت آفرین آخرین خاتم پیامبران را نداشتند، با انواع اهانت ها ‌و سنگ اندازی ها سعی در انحراف افکار جهانیان از پیام های الهام بخش و متعالی خاتم النبیین را داشته‌اند. غافل از آنکه این نور هدایت که از جانب خداوند بر بشریت تابیدن گرفته هیچگاه به خاموشی نخواهد گرایید. 
اخیراً نیز پس از اهانت دوباره نشریه موهن شارلی ابدو نسبت به ساحت مقدس پیامبر خاتم(ص) شاهد حمایت نابخردانه رئیس جمهور خام و ناشی فرانسه از نشریه معلوم الحال و شکل گیری موجی از اسلام ستیزی و اسلام هراسی بوده ایم. 
جامعه دانشگاهی دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان با محکومیت این اقدام موهن تأکید می کند هر چند این قبیل اظهارات و اقدامات ذره و قطره ای از دریای بیکران عظمت وجودی پیامبر عشق و رحمت نمی‌کاهد، اما مکرون آگاه باشد همانگونه که این روزها شاهد موج عظیم حمایت و عشق ورزی مسلمانان عالم نسبت به پیامبر عظیم الشأن اسلام در سراسر گیتی بوده ایم در صورت تکرار خطای خود در آتش خشم و نفرت مسلمانان و موحدان عالم خواهید سوخت.
شعارملت ما همیشه ماندگار است:
 «من محمد(ص) رادوست دارم.» 
       حسن رنجبرعسکری
رئیس دانشگاه ولی‌عصر(عج)