صفحه نخست » Uncategorized » صندوق نیکو کاری دانشگاه ولی عصر(عج)

صندوق نیکو کاری دانشگاه ولی عصر(عج)

در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی برآمده از آموزه های دینی و رسالت اجتماعی که متوجه دانشگاهیان است و نیز در پاسخ به رهنمود مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به امر مواسات، همدلی و کمک مومنانه در شرایط سخت و دشوار مانند پیامدها و مشکلات ناشی از شیوع بیماری کوید۱۹، صندوق نیکوکاری دانشگاه ولی عصر(عج) با شعار (زندگی دست یاری گر توست) به عنوان مجموعه ای داوطلبانه و دانشگاهی در بیستم اردیبهشت سال ۱۳۹۹ مصادف با پانزدهم ماه مبارک رمضان و میلاد امام حسن مجتبی (ع) که مقارن با روز بزرگداشت خیرین است تشکیل گردید. این صندوق دارای شخصیت حقوقی و مالی مستقل است و محل استقرار آن دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان است. اهداف کلی از تاسیس صندوق نیکوکاری دانشگاه ولی عصر(عج) به صورت زیر می باشد:

  • ایجاد همبستگی و همدلی در امور خیر و نیکی رسانی به دیگران در بین جامعه هدف (دانشجویان، اعضاء هیئت علمی، کارمندان، بازنشستگان، و سایر اعضای وابسته به جامعه دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان).
  • زمینه سازی برای ایجاد نهادهای کمک رسان و خیریه غیر دولتی برای فعالیت های ماندگار و بلندمدت.
  • ترویج فرهنگ کمک رسانی و نهادینه سازی امر نیکوکاری مبتنی بر تلاش داوطلبانه برای فعالیت های ماندگار و بلند مدت.
  • کمک و مشارکت در کاستن از مشکلات و پیامدهای ناخوشایند و فراگیر در ابعاد معیشتی ، اجتماعی ،و بیماریهای جسمی و روانی نیازمندان جامعه هدف.

از اعضاء هیئت علمی و کارمندان دانشگاه که متمایل به کمک به این صندوق خیریه می باشند خواهشمند است فرم زیر را تکمیل فرمایند.

فرم عضویت