صندوق نیکو کاری دانشگاه ولی عصر(عج)

در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی برآمده از آموزه های دینی و رسالت اجتماعی که متوجه دانشگاهیان است و نیز در پاسخ به رهنمود مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به امر مواسات، همدلی و کمک مومنانه در شرایط سخت و دشوار مانند پیامدها و مشکلات ناشی از شیوع بیماری کوید۱۹، صندوق نیکوکاری دانشگاه ولی‌عصر(عج) با شعار (زندگی دست یاری گر توست) به عنوان مجموعه ای داوطلبانه و دانشگاهی در بیستم اردیبهشت سال ۱۳۹۹ مصادف با پانزدهم ماه مبارک رمضان و میلاد امام حسن مجتبی (ع) که مقارن با روز بزرگداشت خیرین است تشکیل گردید. این صندوق دارای شخصیت حقوقی و مالی مستقل است و محل استقرار آن دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان است. اهداف کلی از تاسیس صندوق نیکوکاری دانشگاه ولی‌عصر(عج) به صورت زیر می باشد:

  • ایجاد همبستگی و همدلی در امور خیر و نیکی رسانی به دیگران در بین جامعه هدف (دانشجویان، اعضاء هیئت علمی، کارمندان، بازنشستگان، و سایر اعضای وابسته به جامعه دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان).
  • زمینه سازی برای ایجاد نهادهای کمک رسان و خیریه غیر دولتی برای فعالیت های ماندگار و بلندمدت.
  • ترویج فرهنگ کمک رسانی و نهادینه سازی امر نیکوکاری مبتنی بر تلاش داوطلبانه برای فعالیت های ماندگار و بلند مدت.
  • کمک و مشارکت در کاستن از مشکلات و پیامدهای ناخوشایند و فراگیر در ابعاد معیشتی ، اجتماعی ،و بیماریهای جسمی و روانی نیازمندان جامعه هدف.

از اعضاء هیئت علمی و کارمندان دانشگاه که متمایل به کمک به این صندوق خیریه می باشند خواهشمند است فرم زیر را تکمیل فرمایند.

فرم عضویت

 

گزارش فعالیت‌های صندوق نیکوکاری دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان (تاریخ گزارش:۱۴۰۰/۰۳/۲۵)