صفحه نخست » اخبار و رویدادها » دانشگاه ولی‌عصر(عج) میزبان دروه توانمندی فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات

                                 

                                                                 دانشگاه ولی‌عصر(عج) میزبان دروه توانمندی فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان،روز چهارشنبه مورخ ۲۱ خرداد، فاز اول دوره توانمند سازی فرماندهان حوزه و پایگاه های بسیج ادارات استان با میزبانی پایگاه بسیج کارمندان دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان برگزار شد. رییس سازمان بسیج ادارات استان کرمان در گفتگویی با خبرنگار روابط عمومی این دانشگاه گفت، سازمان بسیج کارمندان سپاه ثارالله استان کرمان هر سال با هدف تقویت بنیه‌های اعتقادی، اخلاقی و معنوی فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج کارمندان سراسر استان دوره توانمندسازی خود را در سرفصل‌های مختلف برگزار می‌کند. امسال با توجه به شرایط کرونایی تصمیم گرفتیم که این دوره را در سه فاز زمانی در شهرستان های رفسنجان، کرمان و جیرفت برگزار کنیم. سرهنگ جلالی افزود، در این دوره کلیه فرماندهان حوزه ها و پایگاه های بسیج ادارات شهرستان های رفسنجان، بردسیر، شهربابک، سیرجان، انار، زرند و راور شرکت کردند. وی سرفصل های این دوره را به شرح زیر بیان کرد:
۱- فضای مجازی و ضرورت ارتقای سواد رسانه ای با سخنرانی دکتر دهقان
۲- رضایتمندی از ادارات و دستگاه ها و تکریم ارباب رجوع با سخنرانی دکتر وحیدی معاون سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان
۳- مدیریت مصرف برق با سخنرانی مهندس علی پور از شرکت برق منطقه ای کرمان
۴- سیره و سبک زندگی ائمه اطهار(علیهم السلام) با سخنرانی حجه الاسلام علیدادی
۵- تبیین و تشریح برنامه‌های سال ۹۹ سازمان بسیج ادارات استان و دغدغه هایی که در بخش نظام اداری، امر به معروف و نهی از منکر، حقوق شهروندی، افزایش جمعیت و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری و انتظارت ایشان از نظام اداری و نقشی که بسیج می‌تواند در تحقق این سیاست ها داشته باشد.
وی در پایان این گفتگو ضمن تشکر از مدیریت و همچنین پایگاه بسیج این دانشگاه به دلیل میزبانی شایسته این برنامه اعلام کرد، در این دوره مطالب در قالب چهار کلاس به صورت فشرده و با رعایت نکات بهداشتی از ابتدای صبح تا ظهر به مخاطبان ارائه شد و بعد از نماز ظهر با مراسم گلباران و عطرافشانی قبور شهدای گمنام به پایان رسید.