صفحه نخست » اخبار و رویدادها » پیام ریاست محترم دانشگاه ولی‌عصر(عج) بمناسبت روز جهانی قدس

پیام ریاست محترم دانشگاه ولی‌عصر(عج) بمناسبت روز جهانی قدس

روز جهانی قدس وحدت و دفاع از مظلومین است و نام این روز پیام آور اتحاد و یک پارچگی مسلمین در دفاع از ارزش های دینی است. 
 
رئیس دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان ضمن آرزوی قبولی طاعات وعبادات، پیام روز جهانی قدس را وحدت جهانی مسلمانان در برابر استکبار و غاصبین ظالم و دفاع از مظلومین دانستند. 
 
بسم الله الرحمن الرحیم
القدس لنا
سلام بر قدس و سلام بر سردار دلها که نماد مسلم ظلم ستیزی و مقامت بود. 
روز جهانی قدس، نمادی است برای بیداری و بیزاری از ظلم، اشغال و رشادت. این روز تبلور اراده آزادی خواهان برای حمایت از حق مردم مظلوم است. 
  امسال با توجه به درگیری جامعه با ویروس کرونا، امکان برگزاری و حضور فیزیکی پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس نمی‌باشد، اما ملت عزیز ایران می‌دانند که وحدت و یکپارچگی مسلمانان در مقابله با ظلم و دفاع از مظلومین موجب افزایش روحیه مقاومت آنان خواهد‌‌ شد و نا‌‌‌‌امیدی رژیم غاصب صهیونیستی را به دنبال خواهد داشت. صهیونیست ها رویای ایجاد خاورمیانه بزرگ و نقشه شیطانی از نیل تا فرات را با خود به گور خواهند برد. 
درآرمانهای امام عظیم الشأن و بیانات مقام معظم رهبری بر این نکته تأکید شده است و عقل و منطق هم از آن حمایت می‌کند. تنها راه نجات قدس، مقاومت و برگزاری انتخابات آزاد با حضور همه‌ی فلسطینیان است. 
 بی‌شک امسال نیز مردم ایران در حمایت از فلسطین مظلوم یکبار دیگر با آرمانهای امام راحل و انقلاب اسلامی ایران تا آزادی قدس شریف بیعت خواهند نمود و علاوه برحضور مؤثر در فضای مجازی و انعکاس حق‌طلبی، قطعاً رویکرد اعتراض مردمی در برابر هجمه‌های صهیونیست‌ها و دفاع از ارزش‌ها که بیانگر اتحاد مسلمانان است را به عرصه ظهور خواهند رساند، ان شاءالله. 
جامعه دانشگاهی دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان چونان گذشته با همت بلند خود این رخداد را در کنار مردم عزیز و شریف رفسنجان، از دیار فاتحان اروند به شایستگی فریاد ظلم ستیزی را به تصویر خواهند کشید.
                  باآرزوی سعادت          
               حسن رنجبرعسکری        
       رئیس دانشگاه ولی عصر(عج)