صفحه نخست » اخبار و رویدادها » پیام مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ولی عصر (عج) بمناسبت ۲۲ بهمن

پیام مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ولی عصر (عج) بمناسبت ۲۲ بهمن

بسمه تعالی

جااء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا

آمدن سالروز پر افتخار چهل و یکمین  سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران نوید بخش اقتدار ، عزت و شکوفایی ایران و مستضعفین عالم است ، ۲۲بهمن امسال را در حالی پشت سر می گذاریم  که با شهادت سردار دلها ، فرمانده مقاومت و عزت ، شهید حاج قاسم سلیمانی همراه شد . مردی که نشان داد ، اندیشه انقلاب اسلامی می تواند مردانی را تربیت کند که به تنهایی هیمنه و ابهت مستکبرین جهان را متزلزل نماید.مردی که جهبه مقاومت را مستحکم تر و امیدوارتر ، وچهره  ننگین و  تروریستی آمریکا را اثبات نمود . انقلاب اسلامی با خون چنین شهدایی مستحکم تر و سربلند تر خواهد شد. اندیشه انقلاب اسلامی همان مکتب سلیمانی است که بدنبال ساختن ایرانی قوی و مقتدر می باشد و همه ی عاشقان و دلدادگان ایران اسلامی و سردار دلها باید برای این هدف تلاش و مجاهدت نمایند.

اکنون برای تمام روشنفکران ، سیاستمداران  و فرهیختگان عالم اثبات شده است که شجره طیبه انقلاب اسلامی چنان تنومند و قدرتمند شده است که دیگر با تهاجم ها و تحریمهای قدرت های شرق و غرب عالم نمی توان آن را دگرگون ساخت .نیاز آینده کشور برای توسعه و تعالی و عزت و اقتدار ، حضور با بصیرت و قدرتمند و هوشیارانه مردم عزیز کشورمان در عرصه های فرهنگی سیاسی اجتماعی است .

 ان شاء الله حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و همچنین انتخابات ۲ اسفند ، نشان خواهد داد که انقلاب زنده است و مردم عزیز کشورمان با تمام مشکلات و سختیها و تحریمها ی دشمنان، برای سربلندی ایران تا پای جان ایستاده اند .

در پایان از همه اساتید و دانشجویان و دانشگاهیان عزیز دعوت می نمائیم که با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس آینده، دین خود را به اسلام ، ایران وشهیدان ادا نمایند . که به گفته شاعر: ما برای اینکه ایران گوهری تابان شود  خون دلها خورده ایم … رنج دوران برده ایم .