صفحه نخست » بسیج اساتید » بیانیه بسیج اساتید دانشگاه در خصوص شهادت سپهبد سلیمانی

بیانیه بسیج اساتید دانشگاه در خصوص شهادت سپهبد سلیمانی

بسم الله الرحمن الرحیم

«من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدّلوا تبدیلاً: از میان مؤمنان مردانی هستند که صادقانه بر سر عهدی که با خداوند بسته اند ایستاده اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند و بعضی دیگر در انتظارند و هرگز تغییری در پیمان خود ندادند» (سوره احزاب، آیه ۲۳)

«این انقلاب باید زنده بماند؛ این نهضت باید زنده بماند و زنده ماندنش به این خون ریزی هاست؛ بریزید خون ها را! زندگی ما دوام پیدا می کند؛ بکشید ما را! ملت ما بیدارتر می شود». امام خمینی

روح بلند سردار رشید اسلام، پشتیبان ولایت، حاج قاسم سلیمانی، فرمانده دلیر سپاه قدس و یاران هم ­سنگرش به ملکوت اعلی پیوست و در آغوش پر مهر سیدالشهداء علیه السلام تا ابد آرام و جای گرفت. شهادت زیبنده ترین لباس بر قامت رعنای این مجاهدان آسمانی بود که به حق سالیان متمادی از عمر پربرکت خود را صرف دفاع از آرمان و کیان اسلام در جبهه مبارزه حق علیه باطل، کفر و استکبار جهانی نموده بودند. اگر چه رفتن آنها داغی بر جگر یاران و دوستان بازمانده شان در محور مقاومت در گوشه گوشه جهان اسلام نهاد، دل آرام داریم به سنت الهی که با ریخته شدن خون سرداران و سربازان مظلوم جبهه حق، شجره طیبه اسلام استوارتر و پرثمرتر از همیشه خواهد شد. دشمنان روسیاه اسلام می اندیشند می توانند با شهادت عزیزان ما نور خدا را خاموش کنند، اما زهی خیال باطل. آن کورباطنان نمی دانند که شهادت گمشده یاران خداست و به برکت خون هر شهید هزاران جوانه لاله در صحرای دل های منور به نور فطرت الهی می روید. آنها را یارای این درک نیست که اگر به فتنه کور خود قاسم سلیمانی را از ما گرفتند و روح بلندش به تدبیر الهی مسافر ملکوت شد، سرزمین ایران اسلامی به برکت خون خدا حسین بن علی علیه السلام دشت شقایق است و چونان قاسم سلیمانی فدایی اسلام زیاد دارد،چرا که خاک این میهن نه از گل که خانه دل است.

ما اساتید بسیجی دانشگاه ولی عصر عج رفسنجان، سربازان راه ولایت ضمن عرض تبریک به پیشگاه قطب عالم امکان امام زمان مهدی آل فاطمه عجل الله تعالی فرجه الشریف، روح بلند معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی و شهدای عالی مقام جنت مکان، و نیز تبریک و تسلیت به محضر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله امام خامنه ای، مجاهدان راه خدا در سراسر جهان اسلام و امت شهیدپرور ایران اسلامی، ضمن تجدید عهد و میثاق با مقام رفیع ولایت، محضر داغ­دار آن رهبر فرزانه عرضه می داریم «سر خم می سلامت، شکند اگر سبویی».

ای ولی و مقتدا و ای رهبر پرصلابت ما!

هزاران قاسم سلیمانی به فدای یک لحظه رضایت شما که رضایت شما رضایت امام عصر و رضایتِ الله است. قاسم سلیمانی ها سربازان جان بر کف انقلاب اسلامی به عملداری مقتدایی چون شما جان شان را پیشکش اسلام عزیز می کنند تا زمینه ظهور یار غایب از نظر فراهم آید و توحید یگانه شعار و مرام عالمیان گردد. ما عاشقان شهادت و فداییان راه ولایت در محضر امت شهیدپرور ایران اسلامی سوگند یاد می کنیم که به اذن الهی و به یاری صاحب الزمان ارواحنا فداه نخواهیم گذاشت خون شهیدان عزیزمان پایمال شود و پر اراده تر از همیشه با توکل بر خدای تبارک، توسل به ظل عنایت قرآن و اهل بیت معصومین علیهم السلام، مددهای غیبی یاران شهیدمان و عزم جزم شیربچه های بیشه جبهه مقاومت علیه ظلم و استکبار جهانی، تا آخرین نفس و آخرین قطره خون آرام نخواهیم نشست و پای رکاب ولی فقیه زمانه با تمام قوا هستیم تا آن روزی که پرچم اسلام به دست صاحب اصلی اش امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف برسد.

ألیس الصبح بقریب

اساتید بسیجی دانشگاه ولی عصر عج رفسنجان