صفحه نخست » اخبار و رویدادها » اخبار دانشگاه » بیانیه بسیج کارکنان دانشگاه ولی عصر (عج) بمناسبت هفته بسیج

بیانیه بسیج کارکنان دانشگاه ولی عصر (عج) بمناسبت هفته بسیج
مقام معظم رهبری:
بسیاری از پیشرفتها و موفقیتهای نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف مرهون تفکر و میل بسیجی است

«بسیجی» از جمله واژه‌هایی است که به لطف انفاس قدسی امام تنها در لغت‌نامه و دایره‌المعارف انقلاب اسلامی یافت می‌شود. «بسیجی» فرد عاشق سر از پا نشناخته‌ای است که لحظه لحظه زندگی خویش را وقف اسلام و قرآن و ولایت و انقلاب اسلامی کرده است.
شناخت بسیجی در وضعیت کنونی و آینده از ضروریات بزرگی است که در سرنوشت سامان دادن به کشور، ترویج اسلام ناب و تداوم راه مقدس انقلاب و امام راحل (سلام‌الله علیه) نقش تعیین کننده دارد.
ملاک و مبنا برای معرفت بسیجی، تفکر بسیجی است که می‌تواند ما را به گوشه‌هایی از حیات معنوی او رهنمون و ماهیت و شخصیت واقعی این انسان الهی را برای ما روشن سازد.
بی تردید اساتید، کارکنان و دانشجویان بسیجی با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و پیشرفت های علمی و فکری خود، زمینه ی رشد و تفکر بسیجی را در دانشگاهها و مراکز علمی فراهم نموده و در حال حاضر با خلاقیت و نوآوری با تکیه بر این تفکر به پیشرفت های عظیم علمی در سطوح مختلف دست یافته اند.
 
بدینوسیله ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس، هفته بسیج مستضعفان را محضر رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی)، بسیجیان آزاده و ایثارگر، جامعه دانشگاهی کشور به ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان بسیجی دانشگاه دانشگاه ولی عصر(عج)  تبریک عرض نموده و از خداوند قادر و متعال، عزت و سرافرازی همه بسیجیان عزیز و مخلص ایران اسلامی را مسئلت می نماییم .
بسیجی باید در وسط میدان باشد تا فضیلت های اصلی انقلاب زنده بماند.