صفحه نخست » اخبار و رویدادها » اطلاعیه‌ها » انتصابات جدید در دانشگاه

 

در تاریخ یکشنبه دوازدهم آبان ماه ۹۸ طی ابلاغی از سوی رئیس دانشگاه ولی عصر(عج) «دکتر علیرضا طالبی زاده رفسنجانی» به مدت دو سال به عنوان « معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه » منصوب گردید. در این ابلاغ آمده است:

جناب آقای دکتر علیرضا طالبی زاده رفسنجانی

با سلام 
نظر به تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی به موجب این ابلاغ به مدت دو سال به عنوان « معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه » منصوب می شوید. امید است با اتکال به ذات باریتعالی در پیشبرد اهداف دانشگاه موفق و مؤید باشید.

با آرزوی توفیق الهی
حسن رنجبر عسکری / رئیس دانشگاه

***

در تاریخ یکشنبه دوازدهم آبان ماه ۹۸ طی ابلاغی از سوی رئیس دانشگاه ولی عصر(عج) «دکتر مهدی مصباح » به مدت دو سال به عنوان « معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه » منصوب گردید. در این ابلاغ آمده است:

جناب آقای دکتر مهدی مصباح

با سلام 
نظـر به تعهد، تخصص و تجربه جنابعـالی به موجب این ابلاغ به مدت دو سـال به عنـوان «معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه» منصوب می‌­شـوید. امید است با اتکال به ذات باریتعالی در پیشبـرد اهداف دانشگاه موفق و مـؤید باشید.

با آرزوی توفیق الهی
حسن رنجبر عسکری / رئیس دانشگاه

***

در تاریخ یکشنبه دوازدهم آبان ماه ۹۸ طی ابلاغی از سوی رئیس دانشگاه ولی عصر(عج) «دکتر احمد صفاپور » به مدت دو سال به عنوان « مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه » منصوب گردید. در این ابلاغ آمده است:

جناب آقای دکتر احمد صفاپور

با سلام 
نظـر به تعهد، تخصص و تجربه جنابعـالی به موجب این ابلاغ به مدت دو سـال به عنـوان «مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه » منصوب می‌­شـوید. امید است با اتکال به ذات باریتعالی در پیشبـرد اهداف دانشگاه موفق و مـؤید باشید.

با آرزوی توفیق الهی
حسن رنجبر عسکری / رئیس دانشگاه